Фінансовий механізм налагодження інноваційно-інвестиційної діяльності в регіонах

1Мікловда, ВП
2Попадинець, ВІ
3Тупиця, ММ
4Хименко, ОА
1Ужгородський національний університет, Ужгород
2Приватний ВНЗ "Економіко-технологічний університет", Бровари
3Українсько-угорське підприємство "БОТОНД-Карпати", Ужгород
4Департамент інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій, Київ
Nauka innov. 2008, 4(1):96-106
https://doi.org/10.15407/scin4.01.096
Рубрика: Світ інновацій
Мова: Українська
Анотація: 
Пропонується простий, надійний і прозорий механізм сталого покращення соціально-економічної збалансованості розвитку регіонів (областей, районів, міст тощо). Він припускає впровадження нових ефективних форм інноваційно-інвестиційної співпраці науково-інженерної еліти, бізнесових кіл, влади і громадськості регіону з використанням в основному місцевих енергетичних, сировинних, технологічних, матеріально-технічних та кадрових ресурсів.
Ключові слова: основна та інноваційна продукції, регіональні бюджети розвитку, регіональні комунальні інноваційні фінансово-кредитні фонди та відповідні спеціалізовані фінансово-кредитні установи
Посилання: 

1. Горбатюк Л.В., Грига О.І., Сазонова Л.І., Попадинець В.І., Попадинець Ю.В. Про пріоритети науково-технічного та інноваційного розвитку і шляхи їх реалізації // Nauka innov. 2005, (1):25–33.
https://doi.org/10.15407/scin1.01.025
2. Сазонова Л.І., Попадинець В.І. Про механізм формування і реалізації середньострокових міських програм інноваційної науково-технічної та виробничої діяльності на основі коштів міського комунально-кредитного фонду // Часопис українсько-американської програми партнерства "Аспекти самоврядування". — 2006. — № 5(37). — С. 47–49.