1(1)01

Nauka innov. 2005, 1(1):25-33
https://doi.org/10.15407/scin1.01.025

Л.В. Горбатюк1, О.І. Грига2, Л.І. Сазонова3, В.І. Попадинець3, Ю.В. Попадинець4
1 Броварська міська рада, Бровари, Київська обл.
2 Ужгородський національний університет, Ужгород
3 ВНЗ "Економіко-технологічний університет", Бровари, Київська обл.
4 Закарпатський Державний Центр науково-технічної і економічної інформації, Ужгород

 

Про пріоритети науково-технічного та інноваційного розвитку і шляхи їх реалізації

Розділ: Загальні питання сучасної науково-технічної та інноваційної політики
Мова статті: українська
Анотація: Розглянуті питання розробки і налагодження функціонування державної інформаційно-аналітичної системи оперативного обслуговування запитів і пропозицій юридичних та фізичних осіб стосовно формування та реалізації пріоритетних напрямів науково-технічної інноваційної діяльності, а також оперативної підготовки для органів виконавчої влади експертно-аналітичних і прогнозних матеріалів з актуальних проблем планування і прогнозування у соціально-економічній сфері. Пропонуються нові правила самоорганізації корпоративних економічних зв'язків між наукою, виробництвом та ринком, які незалежно від державної фінансової підтримки науково-технічних програм можуть забезпечити сталий позитивний інвестиційний клімат інноваційного розвитку в науково-технічній, виробничій та освітній сферах діяльності.
Ключові слова: високотехнологічна продукція, основні технічні та економічні характеристики, доцільний обсяг виробництва та споживання, відомості про основного виробника та споживача.

Повний текст (PDF)

Література:
1. Попадинець В.І., Серпіліна О.Ю. Проблеми державного управління науково-технічними інформаційними ресурсами // Науково-практичний журнал "Стратегічна панорама".–2002.–№ 1. –С. 71–79.
2. Попадинець В.І. Створення та використання інформаційних ресурсів з наукоємної продукції цивільного призначення // Науково-практичний журнал "Науково-технічна інформація".–2000. –№ 3. –С. 47–52.
3. Терещенко О. Материальная заинтересованность бизнеса во внедрении ноу-хау – лучший путь финансирования науки // Газета "День".–2000. –№ 27.–С. 5.