Фінансовий механізм налагодження інноваційно-інвестиційної діяльності в регіонах

ЗаголовокФінансовий механізм налагодження інноваційно-інвестиційної діяльності в регіонах
Тип публікаціїJournal Article
Year of Publication2008
АвториМікловда, ВП, Попадинець, ВІ, Тупиця, ММ, Хименко, ОА
Short TitleNauka innov.
DOI10.15407/scin4.01.096
Об'єм4
Проблема1
РубрикаСвіт інновацій
Pagination96-106
МоваУкраїнська
Анотація
Пропонується простий, надійний і прозорий механізм сталого покращення соціально-економічної збалансованості розвитку регіонів (областей, районів, міст тощо). Він припускає впровадження нових ефективних форм інноваційно-інвестиційної співпраці науково-інженерної еліти, бізнесових кіл, влади і громадськості регіону з використанням в основному місцевих енергетичних, сировинних, технологічних, матеріально-технічних та кадрових ресурсів.
Ключові словаосновна та інноваційна продукції, регіональні бюджети розвитку, регіональні комунальні інноваційні фінансово-кредитні фонди та відповідні спеціалізовані фінансово-кредитні установи
Посилання

1. Горбатюк Л.В., Грига О.І., Сазонова Л.І., Попадинець В.І., Попадинець Ю.В. Про пріоритети науково-технічного та інноваційного розвитку і шляхи їх реалізації // Nauka innov. 2005, (1):25–33.
https://doi.org/10.15407/scin1.01.025
2. Сазонова Л.І., Попадинець В.І. Про механізм формування і реалізації середньострокових міських програм інноваційної науково-технічної та виробничої діяльності на основі коштів міського комунально-кредитного фонду // Часопис українсько-американської програми партнерства "Аспекти самоврядування". — 2006. — № 5(37). — С. 47–49.